Gazeta Robotnicza

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

Budowanie socjalistycznej utopii od środka…

Siedmiogród członkiem Wspólnoty Niepodległych Krajów Kontynentu Południowego

Dzisiejszego wieczora ostatecznie zagłosowano nad dołączeniem do Wspólnoty Niepodległych Krajów Kontynentu Południowego, której członkami są Tirimudzia oraz Aryun. Kilka dni temu spisano umowę, która gwarantowała Republice Ludowej Siedmiogrodu przystąpienie do wspólnoty jako pełnoprawny członek. Członkowie siedmiogrodzkiego komitetu rządzącego, mając na celu dobro proletariuszy, przegłosowali umowę tym samym wstępując do WNKKP. To krok, który pozwoli nam oraz krajom wspólnoty na wzajemny rozwój, korzystanie z doświadczenia oraz pomoc, która w dzisiejszej sytuacji polskich mikronacji jest niezbędnie potrzebna.

Wandystan jako sojusznicze państwo ludowe

Przed kilkoma dniami podpisana została umowa z Mandragoratem Wandystanu gwarantujący wzajemne uznanie oraz współpracę. Już wcześniej przyjaźń siedmiogrodzko-wandejska obfitowała w różne zgromadzenia i wymiany idei, co pozwoliło zbliżyć do siebie dość odległe ludy proletariuszy. Przedstawiciele obu krajów zostali już wyznaczeni, a placówki dyplomatyczne są otwarte. Jest to niezwykły sojusz, gdzie obu stronom zależy na rozwoju i spełnianiu żądań proletariackich i tworzeniu mikronacyjnej, socjalistycznej utopii.

Prace nad konstytucją oraz wzmożone obrady komitetu rządzącego

Prace nad konstytucją wrą tak samo jak obrady komitetu rządzącego Republiki Ludowej Siedmiogrodu. Szkice konstytucji pomajowej gwarantują trójpodział władzy na komitet rządzący, władzę sądowniczą i władzę wojskową odbiegając od utartego i popularnego wzoru. Nie przewiduje się dokładnej daty ukończenia prac nad konstytucją.

Sława rewolucji!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: