Gazeta Robotnicza

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

Rosnąca liczba imigrantów z całego v-świata dowodem na upadłość kapitalistycznych systemów

Sława rewolucji!

Napływające wiadomości ze wszystkich zakątków v-świata o migrujących grupach ludzi to dowód na to, że systemy kapitalistyczne v-świata pogrążają się coraz bardziej w swojej egzystencji. Jest to również dowód na wierność obywateli – robotnicy, którzy powinni budować kraj i zapobiegając takim sytuacjom rzucają wykute przez nich sierpy i młoty uciekają w hańbie, by stać się jeszcze bardziej zhańbionymi. Idealnie pokazuje to jak rządy bankierów i populistów zaniedbują państwo i swoich obywateli dbając jedynie o rosnący kapitał i zaślepiając ich piłką nożną – kolejnym źródłem zysku. Hańba i obrzydzenie!

Tymczasem państwa socjalistyczne opiewające we wszelkie dobra, dbające o zapotrzebowania swoich obywateli jak nasza Ojczyzna czy sojuszniczy Wandystan dobitnie pokazują, że jedynie socjalizm prowadzi do jedności ludzi, którzy mimo przeciwności stają do walki budować wspólny raj i dobrobyt.  Ani myśli o ucieczce – to droga do pokrycia się hańbą i wydanie na siebie i kilka pokoleń w przód grubiańskości i ignorancji.

Nasza socjalistyczna Ojczyzna przeżyła ostatnio kryzys, mianowicie forum, które istniało od rewolucji majowej zostało utracone. Nie ma lecz tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ proletariusze odbudowują naszą witrynę. Wandejscy specjaliści sojusznicy odbudowali nasze forum. Dziękujemy!

http://siedmiogrod.cba.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: