Gazeta Robotnicza

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

Rozwój siedmiogrodzkiego przemysłu dzięki idei i woli ludu pracującemu

Sława rewolucji!

Na naszych oczach rozwija się nasza ojczyzna. Wzrastające liczby powstających spółdzielni rolniczych czy fabryk to dowód na to, że siedmiogrodzki proletariat posiada silną wolę i motywację do wspólnej pracy. To kolejny dowód na zwycięstwo naszej idei nad uciskiem i bankierstwem z innych zakątków naszej v-planety. Oto ostatnie doniesienia o jakich jest w naszej ojczyźnie hucznie.

W stolicy kraju, Klużu i w mieście Warosimber powstają fabryki dóbr – wytworów tytoniowych „Transylwanskij Tabak” (pol. Siedmiogrodzki Tytoń). W fabrykach będą produkowane różne wyroby do proletariuszy umilając im czas wolny od pracy i wysiłku. Papierosy czy cygaretki z pewnością zasmakują nie jednemu strudzonemu ciężką pracą weteranowi.

Praca przy budowie fabryk wre. Cegiełka po cegiełce, kamień po kamieniu wznoszą się obydwie monumentalne fabryki, do których dostarczany będzie tytoń z pól z różnych zakątków naszej ojczyzny. Dla ułatwienia pracy i polepszenia komfortu robotników zaplanowano budowę osiedli umieszczonych przy fabrykach i prawdopodobnie będą miały charakter falansterów – kolejne zwycięstwo i dowód wyższości socjalizmu. Prace nadzorują nie tylko komisarze polityczni, ale i także same delegacje Siedmiogrodzkiej Partii Robotniczej!

oli4cTh

Rolnictwo również rośnie w siłę. Ze wsi i miast ściągani są następni robotnicy, którzy zasiedlą i pracować będą w spółdzielniach rolniczych, których to liczba znacznie wzrasta. To działanie zamierzone – obyśmy nigdy nie doczekali czasów, aby w naszej Ojczyźnie zabrakło chleba! Na trzy zmiany pracują robotnicy w fabrykach maszyn rolniczych „Tarwan” – to oni są odpowiedzialni za rozwój naszego rolnictwa. Potężne ciągniki, które sprostają każdemu zadaniu na polu mają nieoceniony wkład w pracę robotników.

Polityka

Zapowiada się kontynuacja II Zjazdu Konstytucyjnego. Dworek Krasnostaw ponownie przyjmie delegatów z Siedmiogrodzkiej Partii Robotniczej. Zjazdowi przewodniczyć będzie Przewodniczący Rady Państwa, Najwyższy Przywódca. Zjazd ma na celu uzupełnienie uchwalonej pod koniec 2014 roku konstytucji czy wdrożenie ważnych poprawek regulujących wiele spraw. Delegaci dbają o lud robotniczy, więc kontynuacja zjazdu rozpocznie się jak najszybciej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: