Gazeta Robotnicza

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

ПОЛИТИКА: powitanie siedmiogrodzkich dobrowolców z Weer-Hirshbergii, przyjęcie surmeńskich proletariuszy

Sława rewolucji!

Слава революции!

siriya

Siedmiogrodzcy dobrowolcy z Siedmiogrodzkiego Ruchu Ludowo-Wyzwoleńczego

W dniu wczorajszym, około godziny 23 na Lotnisku Rewolucji Transylwańskiej w Klużu wylądował samolot lecący z Laszkbergu, którym leciało ok. 70 siedmiogrodzkich ochotników walczących od 2014 roku na terenie Weer-Hirshbergii. Dobrowolcy służący tam w Ludowym Ruchu Czerwonej Gwiazdy kolejny rok pomagają dwóm proletariackim narodom zamieszkującym Weer-Hirshbergię (oficjalnie jedna z gmin Hirshbergii) w budowaniu podwalin sprawiedliwej dyktatury proletariatu. Ochotnicy uczestniczyli między innymi w wyzwalaniu miasta Rausberg 27 maja 2014 roku czy ciężkich walkach z ruchami monarszymi w defensywie. Siedmiogrodzcy ochotnicy wsławili się udziałem w obronie ziemi na strategicznych pozycjach czy szkoleniem miejscowych bojców. Na terenie Weer-Hirshbergii wciąż pozostaje ponad tysiąc Siedmiogrodzian.

Dzisiaj w Pałacu Rady Państwa przybyli do kraju siedmiogrodzcy ochotnicy zostali uhonorowani Orderem Lenina za szerzenie socjalizmu i pomoc w oswobodzeniu proletariatu Weer-Hirshbergii. Obecnie na terenach wschodniej Hirshbergii trwa nieoficjalne zawieszenie broni. Niech żyje siła ludu pracującego!

Oczekiwanie i powitanie surmeńskich proletariuszy

Szerokim echem w Siedmiogrodzie Ludowym odbiła się decyzja o „likwidacji” Demokracji Surmeńskiej – z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zarządzono całkowitą destrukcję państwa poprzez usunięcie urzędów państwowych, a nawet burzenie surmeńskiej infrastruktury. Tysiące osób stanęło w obliczu zagrożenia śmiercią dzięki dezycji surmeńskich demagogów.

37160-1

Na morze wysłano jednostki Korpusów Obrony Wybrzeża oraz marynarki wojennej Armii Czerwonych, aby patrolować wody przybrzeżne republiki ludowej w poszukiwaniu łodzi z surmeńskimi imigrantami. W ciągu dwóch dób patrole zdążyły uratować 7 łodzi łącznie z 20 rodzinami surmeńskimi, które zmierzały na kontynent. Surmeńscy proletariusze zostaną przewiezieni do tymczasowych obozów, aby umożliwić im asymilację z całym ludem pracującym.

Mając na uwadze decyzję surmeńskich demagogów o masowej destrukcji infrastruktury w Demokracji w dniu dzisiejszym Towarzysz Generalissimus wyda rozporządzenie o nasileniu patroli morskich i zwiększeniu kontroli lądowej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: